~Kawiarnia~

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 2:59 pm

- Nie widziałem tu niczego ciekawego po drodze, ale jeśli chcesz możemy poszukać - oznajmił, słysząc jego pytanie. Odetchnął cicho, prostując swój kręgosłup.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Sro Lis 27, 2013 3:02 pm

- Tak jest. Zatem... chodźmy. A nuż coś się znajdzie - wstałem z uśmiechem i wyciągnąłem do niego rękę.
Amadeusz

Liczba postów : 46

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 3:04 pm

Skinął głową, wstając od stolika. Chwycił chłopaka za rękę, wychodząc z nim z lokalu.

[z/t]

Ostatnio zmieniony przez Akihito dnia Sro Lis 27, 2013 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Sro Lis 27, 2013 3:05 pm

[z/t]
Amadeusz

Liczba postów : 46

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 12:49 pm

Wszedł do odpowiedniego miejsca upewniając się wcześniej, że Gilbert się jeszcze nie zgubił i podąża za nim. Od razu uderzyło go przyjemne ciepło, więc odetchnął cicho, ściągając z siebie kurtkę, jaka w tym pomieszczeniu nie była mu potrzebna. Usiadł przy pierwszym lepszym, wolnym stoliku.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 12:55 pm

Wszedłem do lokalu tuż za Hikaru, od razu obejmując wzrokiem całe pomieszczenie. Wzruszyłem ramionami, siadając przy stoliku obok niego. Ja jednak nie pozbyłem się swojej kurtki, pod spodem miałem tylko koszulkę bez rękawów. Mogło mi być za zimno.
- Całkiem... przyjemna ta twoja kawiarnia - stwierdziłem.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 12:59 pm

- Jestem w niej pierwszy raz. Widziałem ją po drodze do stacji metra, więc od razu pomyślałem, że tu będzie najlepiej. Ale masz rację, jest przytulnie - oznajmił, zaraz zamawiając dla nich po herbacie. Wreszcie się rozgrzeje, a przy odrobinie szczęścia nie przeziębi.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 1:04 pm

Przez chwilę przyglądałem się badawczo jego twarzy, ale zaraz nadzwyczaj zaintrygowały mnie ornamenty na blacie stolika. Chociaż tak naprawdę chyba po prostu chciałem zająć w pewnien sposób spojrzenie czymś innym. Gapienie się na ludzi raczej nie jest dla nich jakoś wielce przyjemne.
- To tego... - odchrząknąłem, starając się zagaić rozmowę. Zwykle niezbyt mi to szło. - Mieszkasz w okolicy?
Miałem szczerą nadzieję, że Hikaru sam zajmie się prowadzeniem konkretnej rozmowy. Znając mnie, pewnie prędko bym ją schrzanił.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 1:08 pm

- Tak, niedaleko tej kawiarni jest duży blok mieszkalny. Niedawno się tam wprowadziłem - oznajmił od razu, a gdy dostali swoje zamówienie objął filiżankę obiema dłońmi.
- A ty? - spytał, jak zwykle ciekawy. Chociaż sądził, że Gilbert mieszka gdzieś dalej, w końcu mógł równie dobrze chcieć wrócić do domu tym metrem. Zerknął na spokojną taflę swojego napoju.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 1:11 pm

Przysunąłem blisko otrzymaną filiżankę, ale dłonie oparłem na stole. Słysząc słowa Hikaru, uniosłem mimowolnie brwi.
- Ja w sumie... Wychodzi na to, że mieszkamy w tym samym miejscu. - powiedziałem spokojnie. Te jego dwuolorowe tęczówki nie dawały mi spokoju. - Jesteśmy sąsiadami...
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 1:18 pm

- Niezły zbieg okoliczności. Ale to dobrze, przynajmniej będziemy mogli częściej ze sobą rozmawiać - uśmiechnął się szeroko, zaraz mierząc go uważnym spojrzeniem. Mimowolnie zachichotał.
- Pewnie masz ochotę się zapytać, czy nie wypadła mi gdzieś soczewka, prawda? - mruknął w końcu rozbawiony, widząc że chłopak sprawia wrażenie zaintrygowanego oczami czerwonowłosego.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 4:33 pm

Gdyby to było możliwe, pewnie spłonąłbym rumieńcem i nic nie odpowiedział ze wstydu. Rumieńcem nie spłonąłem co sprawda, ale mowę i tak na moment mi odjęło.
- Tak naprawdę... - zacząłem, starając się uważnie dobierać słowa. Odchrząknąłem. - Akurat to pytanie nie nasuwało mi się ani trochę, aczkolwiek stwierdzam, iż podwójny kolor twoich tęczówek zmusza mnie do przyglądania się twoim oczom.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 4:36 pm

Nie mógł powstrzymać cichego chichotu, widząc zawstydzenie chłopaka.
- Przyzwyczaiłem się do tego. Nie każdy wie, że istnieje taka choroba jak heterochromia, ale na szczęście to nic strasznego oprócz dwóch innych tęczówek. Mam ją od urodzenia - wytłumaczył spokojnie, upijając łyka herbaty. Odetchnął cicho, właśnie czegoś takiego brakowało mu stojąc na stacji metra w zimnie.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 4:40 pm

Jakby dla usprawiedliwienia ciszy, która naraz między nami zaległa, podniosłem do ust filiżankę herbaty i powolutku napiłem się gorącego jeszcze naparu. Odstawiając ją na spodek, wyjątkowo unikałem spojrzenia Hikaru, ale gdy wreszcie się odezwałem, spojrzałem na niego.
- To w sumie całkiem ciekawa przypadłość - stwierdziłem, gładząc się jedną dłonią po żuchwie. - Jesteś dzięki temu jakby taki... oryginalny. Zupełnie niepowtarzalny.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 4:42 pm

- Dlatego to lubię. Ale koniec gadania o mnie, z chęcią dowiedziałbym się czegokolwiek o tobie - uśmiechnął się do chłopaka, przyglądając się mu z zaciekawieniem.
- Wyglądasz na ciekawą osobę, dlatego chciałbym cię lepiej poznać - wyznał szczerze, upijając jeszcze jednego łyka herbaty. Ponownie objął filiżankę dłońmi, ogrzewając w ten sposób zimne palce.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 4:44 pm

- C-Ciekawą? - jakby się upewniłem, nie mogąc powstrzymać bladego, lekko zadziornego uśmiechu, który pojawił się na mojej twarzy. - Być może. W sumie nie jestem jakiś tam znowu szczególny, a przynajmniej ja siebie wcale za takiego nie uważam. No, ale, co chcesz zatem wiedzieć?
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 4:47 pm

- Może na początku... co lubisz? To chyba będzie odpowiednie pytanie, przynajmniej będę wiedział jak nie stać się dla ciebie irytujący - zażartował, bawiąc się w połowie opróżnioną filiżanką. Zaraz podparł swój podbródek o otwartą dłoń, czekając na jego opowieść. Jak zwykle, ciekawość aż go zżerała od środka.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 4:51 pm

Głęboko zaczerpnąłem powietrza, stukając palcami w blat i chwilę patrzyłem milcząco gdzieś w sufit.
- To tego... Lubię na przykład... właściwie to niewiele rzeczy - zmarszczyłem lekko brwi, dopiero teraz zdając sobie sprawę z tego, jak właściwie niewiele rzeczy było mnie w stanie jakkolwiek zadowolić. - Lubię samotność. I ciemność. Zapach powietrza, gdy nadciąga burza. Lubię siedzieć wysoko, na dachach budynków i czuć wiatr we włosach. Mogę się wtedy poczuć jak... ktoś ważny...
Pod koniec odrobinę ściszyłem głos, łapiąc się na tym, że w rozmarzeniu zagapiłem się gdzieś w ścianę. Odchrząknąłem, nieco zażenowany i poruszyłem się na krześle.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 4:55 pm

- A nie mówiłem, że jesteś bardzo ciekawy? - spojrzał na niego z charakterystycznym błyskiem w oku. Poruszył się lekko na krześle, przyglądając mu z większą uwagą.
- Szczerze mówiąc, nie znam ludzi z takimi zainteresowaniami jak ty. I to właśnie mnie intryguje, bo na przykład, jak można lubić samotność? - spytał jakby samego siebie, stukając się w zamyśleniu palcem w wargę. Nadal nie mógł tego za bardzo zrozumieć.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 4:57 pm

- Em, no... można - odpowiedziałem i odrobinę z zakłopotaniem przeczesałem palcami włosy. - Nie masz czasem tak, że chciałbyś koniecznie się gdzieś zaszyć, sam ze sobą i porozmawiać z ciszą?
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 5:02 pm

- Tylko jak mam zły humor. Jestem człowiekiem, który musi się dużo ruszać. Zwykle jestem wręcz wszędzie, a do tego mam naprawdę wiele zainteresowań. No i cechuje mnie wieczny optymizm - wyznał, jak zwykle nie mogąc przestać gadać. Skończył dopiero wtedy, gdy zechciał wziąć kolejnego łyka herbaty.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 5:04 pm

Uśmiechnąłem się szeroko, opuszczając spojrzenie i kręcąc z niedowierzaniem głową.
- Widzisz? Przez ciebie się uśmiecham - powiedziałem jakby ganiąco, chociaż faktycznie w moim głosie zabrzmiała nuta wyrzutu.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 5:06 pm

- Dlaczego? Powiedziałem coś nie tak? - nadął policzki jak dziecko, chociaż szeroki uśmiech chłopaka tylko go ucieszył. Wcześniej Gilbert wyglądał na trochę ponurego gościa, a tu taka niespodzianka. Czerwonowłosy był miło zaskoczony, więc od razu złagodniał i sam się szeroko uśmiechnął.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 5:10 pm

- Nie, sam nie wiem - pozwoliłem mojemu uśmiechowi powoli zgasnąć i utkwiłem znowu spojrzenie w twarzy Hikaru. Jakaś tajemnicza rzecz miała tu miejsce. Bo niby od kiedy to ja się uśmiecham?
- Dawno z nikim nie rozmawiałem tak, jak teraz. Z tobą.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 5:12 pm

- Widzisz, kiedyś trzeba było to zrobić. Warto szczerze otworzyć do kogoś usta - oznajmił, nadal z uśmiechem na ustach, jakiego nie mógł powstrzymać. Splótł ze sobą palce swoich dłoni.
- Ja dopiero się tu wprowadziłem i miałem okazję pogadać tylko ze współlokatorem. Znam bardzo mało osób - oznajmił, bawiąc się filiżanką.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry