Restauracja

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Restauracja

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 16, 2013 8:11 pm

Zostało totalnie wyrwany z " zabawy ". -Przepraszam... Ale czy mógłby Pan powtórzyć?-uśmiechnął się, i znów odgarnął grzywkę na bok, i przetarł kciukiem kącik ust, czując zapach nadchodzącej szarlotki. -Nic się nie zmienił..-na jego twarzy pojawił się pierwszy raz szeroki uśmiech, jak i większe dołeczki.
Sanjuro

Liczba postów : 202

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 16, 2013 8:18 pm

Nie patrzyłem na ten worek żarcia który przyniósł nam żarcie, jednak byłem bardziej szczęśliwy że już za jakiś czas nie będę chociaż trochę głodny.
-A nie myślałeś o czymś co bardziej doda Ci sił?- chociaż zasłodzona krew była lepsza od herbaty...
Aamon

Liczba postów : 198

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 16, 2013 8:22 pm

-Doda.. Mam taką nadzieję.. W dzieciństwie, zawsze działało...-zaczął się zajadać, ale powoli, może nieco się różniła, od domowej.. Ale i tak była pyszna. A herbata.. Jak zwykła normalna herbata.. Wolał by mleko z miodem.. Ale no cóż, nie może być taki wybredny. -Co Pan lubi robić najbardziej?-spojrzał na niego zza talerza, i się uśmiechnął delikatnie.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 10:34 am

-Nic- po co miałbym mówić mu takie rzeczy skoro oprócz tego że był moim niewolnikiem to jeszcze ja sam nie wiedziałem nic o nim. Nie chciałem z nim gadać więc zacząłem odnawiać energię, ale i tak jako mężczyzna potrzebowałem czegoś lepszego, ale fajnie było też poznać co tam lubią młodsi.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 3:28 pm

Spojrzał na niego przelotnie, i kończąc swoją szarlotkę, odłożył talerzyk na bok, i zaczął bacznie obserwować otoczenie. Ale czego on się spodziewał. Raczej niczego, złączył ze sobą dłonie i zaczął bawić się palcami, pod stołem.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 3:32 pm

Sam skończyłem kilka minut później i wzrok przeniosłem na niego.
-Więc gdzie idziemy następnie?- nie miałem pojęcia gdzie można iść, zwłaszcza z kimś, więc wolałem upewnić się aby nie podejmować złych decyzji.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 3:40 pm

-A gdzie Pan, by chciał pójść?-sam nie wiedział gdzie iść, nie wiedział co lubi jego właściciel. Chciałby na początek chociaż się dowiedzieć, o historii miasta.. Ale trudno, i bez tej informacji przeżyje.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 3:42 pm

-Po coś się Ciebie pytam- westchnąłem.
-Ale skoro jeśli nie chcesz ani ubrań, ani niczego do jedzenia co można zabrać to możemy wracać- wstałem i zasunąłem krzesło. Czekałem chwilę aż się ruszy i w końcu będzie wiedział gdzie pójdziemy, nie miałem zamiaru mu w tym pomagać, to przez niego tu jestem.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 3:46 pm

-Nie wiedziałem, że mogę o to Pana prosić.-mruknął, i stanął przed właścicielem.. Z delikatnym uśmiechem. -Dziękuję.. Hmm. Umie Pan gotować?-przytulił się tak do niego znienacka, ale od razu odsunął. -Prze...przepraszam.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 3:50 pm

Trochę się na to zdziwiłem, chyba nie wiedział że może prosić o coś nawet gdy już to zrobi.
-Nie, nie umiem i nie zamierzam- stałem tak i się na niego patrzyłem nie wiedząc co robić, nie mogłem stąd wyjść dopóki nie wiedziałem gdzie dokładniej, a myślenie o tym było bezsensu bo sam nie miałem pojęcia jakie miejsca się w tym... miejscu znajdują.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 4:00 pm

-Ale ja umiem..-mruknął cicho, i poprawił włosy na oczy, i założył marynarkę. -Jakby był Pan taki łaskawy, to prosił bym o odzienie.-zarumienił się delikatnie, to był wstyd, prosić o coś takiego.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 4:03 pm

-Tam gdzie wrócimy już nie będziesz umiał- mruknąłem cicho, trochę sam do siebie.
-Więc prowadź, ja nie wiem gdzie iść- ruszyłem w stronę drzwi, a za nimi czekałem aż mnie poprowadzi tam, gdzie chciał iść na zakupy, czy jak to tam.
-Zmiana tematu-
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 4:09 pm

-Centrum handlowe, Panie.-mruknął cicho, i wyszedł z restauracji. Sam nie wiedział, gdzie to jest. Objął się mocno ramionami, i szedł na wyczucie. Przytulając się do samego siebie. Oddaje mnie? Hmm, albo wracam do piwnicy. Mrukał cichutko do siebie.

( Zmiana tematu. )
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 10:22 am

Restauracja wyglądała na drogą, dlatego to do niej skierowałem nasze kroki. Poza tym, chyba żadnej innej nie było w okolicy, przynajmniej ja żadnej nie widziałem.
Zająłem jeden z wolnych stolików dla dwóch osób i od razu sięgnąłem po kartę.
- Wykwintne dania - skwitowałem, zerknąwszy na dwie pierwsze strony. - Tak, jak lubię.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 10:25 am

- Takie miejsca są... dziwne. Zbyt eleganckie - podsumował, siadając przy stoliku. Rozejrzał się uważnie po pomieszczeniu. Naprawdę było tu ładnie tak, że aż miło siedzieć. Zaraz jednak zwrócił wzrok na swojego chłopaka.
- Wybrałeś już coś? Ja się dostosuję - oznajmił od razu, obdarzając menu przelotnym spojrzeniem. Nie miał ochoty z nim walczyć, bo pewnie był duży wybór dań.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 10:31 am

- Tak. Chyba wezmę... dobra, wezmę tą szalenie kuszącą kuropatwę w ziołach. - zdecydowałem, zamykając menu. - Czekaj sekundkę.
Chociaż powinien być tu kelner, musiałem sam fatygować się i wstawać, żeby zamówić dla nas jedzenie. Nie do pomyślenia. Wróciłem do stolika i uśmiechnąłem się blado do Hikaru.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 10:36 am

- Dawno nie byłem w takiej restauracji. Pewnie wiesz, że w Ameryce większość posiłków jest z fast foodów. A przyjechałem tu niedawno, jeszcze nie miałem okazji przyjść do tego typu restauracji - oznajmił z rozbawieniem, opierając swój podbródek na otwartej dłoni. Od czasu do czasu wodził tylko znudzonym wzrokiem po wchodzących klientach.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 10:38 am

- No to widzisz, ja się całe życie wychowywałem właśnie w takim środowisku - potoczyłem wzrokiem po lokalu. - Już rodzice zadbali o to, żebym nauczył się manier i zachowań.
Westchnąłem ciężko i uśmiechnąłem się do niego krzywo.
- Teraz przynajmniej nie muszę już żyć pod linijkę. Lubię być taki niezależny.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 10:41 am

- Współczucie. To musiało być dla ciebie uciążliwe, ale teraz możesz decydować o wszystkim sam - oznajmił z lekkim uśmiechem, starając się go w ten sposób jakoś pocieszyć.
- Ja za to zawsze byłem wolny. Rzadko kiedy rodzice się mną interesowali, co było mi na rękę. Jestem po prostu kim chcę być, nic więcej - stwierdził w końcu. Fajnie było tak porozmawiać z chłopakiem o swojej przeszłości.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 10:45 am

- I w związku z tym, że jesteś tym, kim chcesz być, jesteś super. Dokonałeś dobrych wyborów - stwierdziłem, kiwając powoli głową. - Chociaż wiesz, to, jak kiedyś żyłem, też miało zalety. Od starszych dostawałem wszystko, co sobie zamarzyłem. Nawet nowe noże do kolekcji.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 10:52 am

- Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ciekawi mnie tylko to, dlaczego zakochaliśmy się akurat w sobie. Przecież jesteśmy zupełnymi przeciwieństwami - zachichotał cicho, zaraz jednak łagodnie się uśmiechając.
- Mimo wszystko, niczego nie żałuję. Jestem po prostu szczęśliwy - przyznał.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 2:41 pm

- Ale ponoć to przeciwieństwa się przyciągają - zauważyłem spokojnie. - Uzupełniamy siebie nawzajem, jak pasujące elementy układanki.
Też lekko się uśmiechnąłem i cmoknąłem go w usta, wychylając się przez stolik.
- Jak ty pięknie umiesz mówić o swoich uczuciach - powiedziałem melodyjnie.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 2:46 pm

- Pięknie? Mówię po prostu co myślę - oznajmił z lekkim rozbawieniem, nie potrafiąc ściągnąć uśmieszku ze swojej twarzy. Akurat wtedy kelner przyniósł im zamówienie, więc wyprostował się na krześle i podziękował.
- Smacznego - oznajmił, zabierając się za jedzenie.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 2:50 pm

Podziękowałem mu skinienem głowy i zaraz sam bez słowa wziąłem się do jedzenie. Szef kuchni, trzeba przyznać, musiał mieć fach w ręku.
- Niezłe - stwierdziłem lakonicznie, chociaż tak naprawdę danie było po prostu boskie. - Ale może dodałbym czerwonego pieprzu. Kiedyś lubiłem gotować.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 2:53 pm

- Naprawdę? Czego ja się o tobie dowiaduję. Kiedyś będziesz musiał mi coś dobrego ugotować, co ty na to? - zaproponował, powoli jedząc. Przecież nie było sensu się śpieszyć, nawet jeśli danie było wręcz pyszne. Chyba polubi tą restaurację.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics