Pokój numer 1

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Pokój numer 1

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 2:33 pm

-Lepiej spać idź- usiadłem na swoim i tylko swoim miejscu i zacząłem się zastanawiać. Nawet już nie o naszych zakupach, bardziej o tym dlaczego tu jestem i dlaczego wszystko robię, równie dobrze mógłbym wrócić do swojej wiochy i żyć sobie dalej, ale ja nieeee lepiej iść do czegoś tam gdzie jest w kij wszystkiego a potem narzekać że nie mam co robić.
Aamon

Liczba postów : 198

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 2:45 pm

-Zasnę.-mruknął cicho, i zamknął oczy, przyciągnął bardziej dłonie do klatki, jak i głowę, i westchnął cicho. Tak bardzo było tu nie wygodnie.
Sanjuro

Liczba postów : 202

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 2:48 pm

Westchnąłem i wziąłem się za dalsze czytanie i tłumaczenie mojej książki, chciałem niedługo pójść i kupić inną, bo z tej prawie niczego nie rozumiałem, a skoro w takich miejscach są takie fajne sklepy to czemu by nie, i tak pieniądze komuś takiemu jak ja nigdy się nie skończą, bo po co miałyby się skończyć skoro wydaję je tak rzadko że nawet by o tym nie pomyślały, oczywiście jeśli myślą.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 2:55 pm

Z dużym problemem z zaśnięciem, w końcu zasnął, przekręcił się na plecy, a głowę wychylił w tył. Zdarzało mu się zasypiać czasami w różnych pozycjach, były one przeróżne, ale grunt, że zasnął.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 2:58 pm

Odłożyłem na momencik książkę, gdzieś na podłogę, i podszedłem do jego klatki, albo raczej mojej którą tylko mu pożyczałem. Usiadłem na podłodze jakoś i po zastanowieniu tak, aby się nie obudził, wyjąłem go stamtąd i objąłem, nie wiadomo dlaczego to zrobiłem jednak nie chciałem aby wydawało mu się że jest jakimś robotnikiem, bo tak nie było oczywiście, przecież w jakimś procencie o niego dbałem, mimo że było to tylko na moją korzyść to jednak nie robiłem niczego ani na nic nie pozwalałem aby go nie krzywdzić.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 3:08 pm

Miałknął cicho, i ułożył się jakoś dziwnie, w jego objęciach, i otworzył delikatnie buzię, pewnie jak będzie dłużej spał, to będzie miał jeszcze szerzej otwartą buzię, miał niestety twardy sen.. Kochał spać. Ale nienawidził tego, że zawsze się w nocy ślinił. To było najgorsze co mogło go spotkać.. Ślinienie się w trakcie snu.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 3:10 pm

W końcu na serio zacząłem cieszyć się z tego że go... kupiłem? Przygarnąłem? Coś takiego... ale byłem już pewien że tak szybko go nie oddam, chyba że będzie chciał mnie zabić albo nie będzie przydatny w żadnym sensie, wtedy byłoby to bardziej możliwe niż teraz. Ale ogólnie zaczynałem się do niego przywiązywać, niestety bardziej tak, abym sam o tym wiedział.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 3:14 pm

Wpplótł jedną z dłoni w swoje włosy, i zaczął oddychać, przez buzię, jak zawszę.. Nie umiał inaczej... Jak zawsze, śniła mu się czarna pusta przestrzeń.. Był tam sam, jak palce.. Ale nic go nie mogło zdziwić. W końcu to zwykły sen, prawda? Nie można go od tak zmienić.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 3:24 pm

Pogłaskałem go po policzku i aż się uśmiechnąłem. Chociaż szkoda że sam siebie nie widział, znaczy obecnej sytuacji, wiedziałem jakby zareagował, chociaż raczej nie mogłem ukarać go za coś co sam zrobiłem, to byłoby nieuczciwe już do końca.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 4:06 pm

Wolną dłoń dał na brzuch, i ziewnął, marszcząc przy tym nos. Zaczął przekręcać się na bok, dalej z dłonią na brzuchu i dłonią wplecioną w włosy.. Śpiąc już twardo, otworzył szerzej usta, wzdychając.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 4:28 pm

Nie chciałem go budzić ani mu przeszkadzać więc nadal jakby trzymając go na rękach oparłem się o pobliską ścianę. Wyglądał trochę słodko jak tak sobie spał i o niczym zupełnie nie wiedział, chociaż gdy tak sam sobie przeczył też wydawał się być taki niewinny, czy jak kto woli.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 4:38 pm

Mlasnął ustami, i wypuścił dłoń z włosów, puszczając ją luźno.. Zaczął się wiercić, szukając sobie odpowiedniego miejsca w jego objęciach, było mu ciepło, i miło...
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 4:42 pm

Czekając tak sobie na to aż się obudzi to sobie go pogłaskałem, to porozglądałem, to od czasu do czasu wplotłem palce w jego włosy, nudziłem się, tak bardzo się nudziłem, ale wolałem z nim sobie tak siedzieć i go ogrzewać niż siedzieć z książką.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 4:46 pm

-Mmm..-mruknął cichutko, i zaczął przecierać piąstkami oczy, chcąc się obudzić, ale nie umiał ich jeszcze otworzy, zaczął dotykać, co tak daje mu dużo ciepła i przyjemności, dochodząc opuszkami palców do buzi właściciela, zjechał na szyję, i poczuł jego przyjemne włosy. I to sprawiło, że jego oczy zrobił się duże.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 4:49 pm

Uśmiechnąłem się ucieszony tym że zaczął się budzić, chociaż nie przeszkadzał mi żadnym stanem spania, nawet gdyby zaczął mnie gryźć i podobne rzeczy. Cały czas ciekawiło mnie dlaczego tak przyczepił się do moich włosów, chociaż mieć takie to tutaj rzadkość, bo na przykład ja nienawidzę ścinać czegokolwiek, więc mogą sobie rosnąć i rosnąć, a skoro już dorosły do pasa to mogą rosnąć dalej, jeśli nikomu to nie przeszkadza to po co mam je usuwać.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 4:55 pm

Przełknął głośno ślinę, i wplótł palce w jego włosy, wtulając się w ciało właściciela, było przyjemne. Takie ciepłe.. Tylko, przeszkadzał mu jego płaszcz.. Nie podobał mu się. Wyglądał by pewnie, lepiej w czymś innym.. Ale no cóż, niewolnik... Cieszył się, że może się chociaż, to niego przytulić.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 4:56 pm

-Wyspałeś się?- chciałem się upewnić, bo trochę mi tamto jedzenie które skombinował nie wystarczało, a skoro wtedy się najadł to wszystko powinno być OK i może mógłbym trochę czegoś od niego pożyczyć. Mógł przecież tym też zapłacić za to że nie pozwoliłem mu się dotykać, na przykład teraz.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 4:58 pm

-Tak, wyspałem się. Głodny?-mruknął cichutko, wtulił się w właściciela mocniej. Może nie był u niego długo, ale domyślał się, chodź trochę, o co mu chodzi.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 5:00 pm

-...mówiłem że słodyczami nie da się najeść, więc powinieneś się domyślić.- objąłem go mocniej widząc że mu to nie przeszkadza, albo nawet że chce, jednak jako że energia się kończyła to starałem się robić to co najmniej delikatnie, łagodnie, tak abym znów się nie przemęczał zbytnio.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 5:10 pm

-Przepraszam.-spojrzał właścicielowi w oczy, i przejechał opuszkami palców po jego policzku. Nie chciał by jego Pan, chodził głodny.. Kto by go grzał, dbał i "opiekował"? -Niech Pan, weźmie ile, potrzebuję, dobrze?-uśmiechnął się do niego, i prowadzące w nim emocje, cmoknęły go w czubek nosa. Nie chciał tego zrobić.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 5:12 pm

-Chyba nadal zapominasz kim jesteś...- odwróciłem go, tak aby był tyłem do mnie, i przytuliłem od tyłu aby się tak nie stresował, go wtedy tracę więcej niż biorę, więc wszystko idzie na marne, oprócz tego jego krzyki mnie tak nie podniecały, a póki się nie przyzwyczaił na lepsze liczyć nie mogę.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 5:14 pm

-Przepraszam.-wtulił się w właściciela, i zamknął oczy. I zaczął myśleć, o czymś miłym, chciał wyłączyć się zupełnie, na tą chwilę. By nie bolało. Nie nie musiał o tym myśleć.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 5:17 pm

Specjalnie szarpnąłem go za włosy i objąłem, albo raczej przytrzymałem, po czym ugryzłem go zupełnie bez litości. To miała być kara, kara nie jest dobra i nie ma sprawiać przyjemności, tak chyba powinno być, i tak postaram się aby było. Musiał zapłacić za to co zrobił, bo słowa przepraszam w moim języku nie było.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sro Gru 18, 2013 5:19 pm

Jeknął głośno z bólu, a jak zawsze łzy poleciały mu momentalnie, zamknął mocno oczy, ale nie umiał zamknąć buzi, jego jęk był pełen bólu.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sro Gru 18, 2013 5:23 pm

Usiłowałem cały czas nie 'siedzieć' w jednym miejscu, czym chyba jeszcze bardziej dawałem mu więcej bólu niż poprzednio, poprzednio i poprzednio. Jako demona cieszyło mnie to, nawet bardzo, bo w końcu demony tak od początku polowały na ludzi, więc dla mnie to nawet dobre, i jeszcze to że ludziom najszybciej się krew regeneruje, czy co tam robi, więc miałem tak jakby pełen zbiornik raz na pół dnia, chociaż nigdy bym go tak nie nazwał, dla mnie był zwykłym człowiekiem i dzieckiem.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics