G. Robespierre

Go down

G. Robespierre

Pisanie by Gilbert on Pią Gru 06, 2013 12:38 pm

Imię:
Gilbert

Nazwisko:
Robespierre

Wiek:
19 lat

Gatunek:
człowiek

Typ:
seme

Stan cywilny:
wolny

Swoboda:
wolny

Charakter:
Raczej ponury i dosyć skryty młodzieniec. Nie lubi zbytnich zgrupowań, kategorycznie unika tłumów. Wychowany jako jedynak, przez co zdarza mu się odnosić do innych z nadmierną wyższością. Wielce pewny siebie, czasami wręcz brawurowy. Lubi podporządkowywać sobie innych, wydawać im rozkazy i mieć cały czas rękę na pulsie. Nie jest łatwo go poznać, ale gdy już przebijesz się przez tę barierę pozornej arogancji i pychy, dostrzeżesz wrażliwego, odrobinę zagubionego chłopaka, który po prostu potrzebuje odrobiny ciepła.

Zainteresowania:
Szachy, rysunek, kolekcjonowanie noży.

Wygląd:
Gilbert jest wyjątkowo wysoki, ale przy tym niezmierni chudy. Ma bladą cerę i jasne włosy, opadające gładko na czoło. Nigdy niespecjalnie przejmuje się ich ułożeniem, ale zawsze jest pewien, że dodają mu uroku w takim „artystycznym nieładzie”. Jego oczy nie mają jednego określonego koloru, ale najczęściej przypominają szafiry, albo zupełnie zatracają się w czerni. Twarz Gilberta jest jasna i o delikatnych rysach, co nie przeszkadza mu bynajmniej w wyglądaniu na niegrzecznego chłopca. Tym bardziej, że swój image podkreśla ubiorem. Zwykle zalicza się doń czarne koszule, lub t-shirty i spodnie takiego samego koloru. Z lubością nosi swoją skórzaną kurtkę z postawionym wysoko kołnierzem. Nigdy nie zdejmuje ze środkowego palca prawej dłoni srebrnego sygnetu z literą R.

Lubi:
Niebo oczekujące na burzę, zapach deszczu, nocne spacery i marmurowe wnętrza.

Nie lubi:
Hałasu, tłumów, pastelowych kolorów i… dziewcząt.

Fetysze:
Wyjątkowo ostra zabawa i wszelkie metody zniewolenia.

Ciekawostki:
W młodości uczył się jazdy konno, ale szczerze nigdy za nią nie przepadał. Pomimo swego odrobinę agresywnego wyglądu, w życiu nie miał kontaktu z alkoholem, papierosami, czy narkotykami. Chociaż lubi, gdy wszyscy są mu poddani, kręcą go osoby, potrafiące mu się postawić. Niezbyt przepada za swoim imieniem.

Historia:
Urodzony czwartego lutego roku pańskiego 1994. Pochodzi z zamożnego domu. Od początku był dzieckiem nad wyraz ułożonym i chwalonym przez dorosłych. Jeszcze jako dziesięciolatek miał możliwość odwiedzania wszystkich ważniejszych, oficjalnych imprez w kraju. Oczywiście zapewnili mu to wysoko postawieni rodzice. Nigdy nieczego mu nie brakowało, był wręcz rozpuszczany. Uniknął obowiązku chodzenia do szkoły publicznej, a lekcje pobierał w domu. Mimo to przez lata nabrał wielkiej pewności siebie i nauczył się dbać o własny interes. W wieku lat siedemnastu zostawił rodzinny dom, chcąc zacząć własne życie. Dopiero wtedy przerzucił się na tak charakterystyczne, czarne ubrania. Odrobinę odizolował się od ludzi, stał się bardziej arogancki i pyszny. Po dziś dzień czeka na kogoś, kto wreszcie chciałbym go naprawdę bliżej poznać.

Umiejętności:
Pomimo niemalże anemicznego wyglądu, potrafi nadzwyczaj wysoko skakać, szybko biegać i w razie potrzeby umie walczyć wręcz. Doskonale opanował rysowanie, ale ostatnimi czasy niezbyt się tym zajmuje.
avatar
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: G. Robespierre

Pisanie by Nmuro on Pią Gru 06, 2013 1:04 pm

Ta karta jest dosyć... krótka, ale wszystkie kryteria spełnione. Akceptuję.

MIESZKANIE NR 1 NA TRZECIM PIĘTRZE.
avatar
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 23

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach